Mangowe Szkolne Życie PBF

Lubisz mangi i anime, gdzie uczniowie walczą ze złem? A może wolisz romantyczne, szkolne historie o miłości dobrze znane z Shoujo? W obu przypadkach to jest miejsce dla Ciebie! Nie zwlekaj - już dziś możesz stać się bohaterem mangi!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-10-14 01:23:15

 ravenscream

Uczeń

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 6
Punktów :   
Status: uczennica
Klasa: 3 liceum
Chłopak/dziewczyna: Kobieta
Rodzeństwo: nie uczęszcza do tej szkoły

Re: Korytarz

Raven odetchnęła, kiedy czerwonowłosa w końcu się odezwała.
-No pewie że tak - odpowiedziała z uśmiechem na pytanie o pożyczenie książek - mam ich całkiem sporo, ale niestety u siebie w domu. Jeżeli chcesz, mogę Ci na jutro kilka przynieść
Kiedy stała w pobliżu tej tajemniczej dziewczyny, Raven miała wrażenie że stoi obok istoty nie do końca z tego świata. nie potrafiła dokładnie określić emocji i uczuć, jakie malowały się teraz na twarzy dziewczyny.


Dodatkowe informacje o wyglądzie: Charakterystyczna cechą Raven jest jej spojrzenie. Nawet przez soczewki w kolorze fiołków, dziewczyna potrafi niemal hipnotyzowac swoim wzrokiem. W połączeniu z idealnie prostymi, bialymi zębami i dziewczęcym uśmiechem, potrafi czarować swoją mimiką twarzy. Jednak kiedy się nie odzywa, lub jest zła, coś w jej twarzy przywodzi na myśl postać dumnego smoka...

Offline

 

#17 2013-10-16 18:54:57

 Ikari

Uczeń

33614576
Skąd: niestety nie Japonia ;-;
Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 7
Punktów :   
Klasa: 1 liceum
Chłopak/dziewczyna: Kobieta~
Rodzeństwo: Saku-chan (przyrodnia siostra)
Najlepszy przyjaciel/ółka: wtf?! co to?

Re: Korytarz

Poczuła lekką ulgę na wieść o tym, że jednak będzie miała co czytać. Lekko się uśmiechając, ustami, nie oczyma, powiedziała:
Jej, jak miło z waszej strony. Chętnie skorzystam z waszych propozycji.
Najważniejsze jednak, że nie będzie musiała, przynajmniej przez jakiś czas, wychodzić ze szkoły do bibliotek miejskich. Niestety, ale biblioteki użytku publicznego nie są czynne w nocy, a jest to pora w której Ikari lubi wychodzić i w takiej ów porze czuje się najswobodniej. Głównie dlatego, że nie ma tylu ludzi na ulicach i nikt nie patrzy się na nią tak uparcie, że ma ochotę krzyknąć i uciec do pokoju. Setki oczu wpatrzonych w nią dniem, nocą znika i pod osłoną nocy może ona przechadzać się uliczkami jakie tylko się jej tylko spodobają. Bezkarnie – nie licząc godziny policyjnej, którą wtedy łamie…
Skoro mowa o łamaniu zasad…
Nie jestem pewna czy to odpowiednie pytanie… Ale czy jest tu może jakieś miejsce, w którym mogłabym się schronić przed lekcją za którą nie przepadam? – po chwili namysłu dodała – Mówiąc wprost, gdzie wagarowałoby się tak, by nikt mnie nie złapał? Znaczy… dach szkolny czy coś… – mówiąc to zaczęła naciągać rękawy swojego dużego swetra.
Trochę głupio się jej było zapytać o takie rzeczy dziewczyn, które wyglądały na dość pilne uczennice…


http://i41.tinypic.com/2isze5v.gif
Pain, without love
Pain, I can't get enough
Pain, I like it rough
'Cause I'd rather feel pain than nothing at all

Offline

 

#18 2013-10-16 21:43:39

 ravenscream

Uczeń

Zarejestrowany: 2013-09-26
Posty: 6
Punktów :   
Status: uczennica
Klasa: 3 liceum
Chłopak/dziewczyna: Kobieta
Rodzeństwo: nie uczęszcza do tej szkoły

Re: Korytarz

"by nikt mnie nie złapał"...
Raven nie mogła powstrzymać sie od śmiechu. Właśnie w tej chwili sama była na wagarach...od dobrych 20 minut powinna być w sali na matematyce. Posłała czerwonowłosej uśmiech
-Wiesz...w sumie, to trudno mi powiedzieć...obecnie sama jestem na wagarach. Nieznoszę matmy. Pewnie niedługo będę żałować tych nieobecności, ale to dopeiro początek roku - uśmiechnęła się ponownie.
Po czym zorientowała się, iż nawet się nie przedstawiła.
-O rety, zapomniałam się przedstawić! Wybacz. Mam na imię Ravenscream Aisaka, ale możesz mi mówic Raven. Chodzę do 3 klasy liceum - po czym wyciągnęła rękę w stronę nowo poznanej uczennicy
-A co do tego miejsca na wagary...myślę, że szkolny ogródek całkiem dobrze się do tego nadaje - mówiąc to mrugnęła okiem z uśmiechem


Dodatkowe informacje o wyglądzie: Charakterystyczna cechą Raven jest jej spojrzenie. Nawet przez soczewki w kolorze fiołków, dziewczyna potrafi niemal hipnotyzowac swoim wzrokiem. W połączeniu z idealnie prostymi, bialymi zębami i dziewczęcym uśmiechem, potrafi czarować swoją mimiką twarzy. Jednak kiedy się nie odzywa, lub jest zła, coś w jej twarzy przywodzi na myśl postać dumnego smoka...

Offline

 

#19 2014-03-13 19:35:06

LoLKing

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Korytarz

Dawno temu w odleglej galaktycie muwił król lol że bendzie bedzie zabawa bedzie sie dzialo! i sie dzialo byl tam biber z lopatom rozmawiający z zebrom wzioł piston i zacząl ich straszyć.
- JAK NIE DACIE MI TERAZ MAŚCI NA BUL DUPCI TO MACIE BANA NA LOLU I NA MEINKRAFCIE!

Offline

 

#20 2014-03-13 19:36:40

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

biegam po śićianach i suuficie i nic na to nie poradzicie

Offline

 

#21 2014-03-13 19:39:29

LoLKing

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Korytarz

W końcu nie wytrzymał dał i m bana na MEJNKRAFCIE I PUSCIŁ IM BIBERA I MAJLI SARUS AŻ SIE IM USZY TRZENSŁY! WSKOCYL DO DFZAKUZI I ZROBIL WLASNE BOMBELKI

Offline

 

#22 2014-03-13 19:41:51

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

wywalam wszystko i nic na to nie poradzicie bo jestem psem i wszendzie zostawiam swoje bobki i nic na to nie poradzicie

Offline

 

#23 2014-03-13 19:43:09

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

bede sobie tak chachasala po calym siwiecie i nikt mnie nie zlapie i nikt mnie nie zobaczy i  nic na            to nie poradzicie                                                      adhsiaudasf

Offline

 

#24 2014-03-13 19:44:58

LoLKing

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Korytarz

Kól zobaczyl że idą male nindzie kture zjedzaja na linka ch i tańczom bumszakalaka bumszkakaklaka moja stara ma kuciaka! \

Potem widzial też jakoms paniom co wyglondala jak brat hany montany

Offline

 

#25 2014-03-13 19:50:16

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

siadam

Offline

 

#26 2014-03-13 19:56:39

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

staczka mnie bierze rto pije mleko212

Offline

 

#27 2014-03-14 17:48:22

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

zygam tenczom

Offline

 

#28 2014-03-14 17:50:04

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

sram tenczom

Offline

 

#29 2014-03-22 16:41:15

LoLKing

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Korytarz

WszEDzIE byŁa Srak A a MorS mIAł to w doPiE . ZjAdł SciNE, BrATA Hany I kilkA mRÓwek. ZobACzyŁ uFO a W niM bYŁa  ŻabA haBa HABa i Hugo Z pOLsATU wYSKOCZYŁ i Wypił SrakE pSA. zRObił Kupe, PorZYgAŁ siE I duPCIa Mu zmIEKŁa JAK ZOBACZYŁ MORSA

Offline

 

#30 2014-03-23 09:19:31

Dog

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Korytarz

wybucham tenczom bo widzez e ktosz jadl mojosrak e

Offline

 
Wymiany bannerami:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.7dhczb.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl www.fcpolskichsiatkarzy.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.dopalaczeplclannwliarka.pun.pl